Witamy na stronie poświęconej
zdrowym właściwościom wody

Jonizatory wody

 

 aquatorJonizatory , zwane też czasem alkalizerami, służą do wytwarzania wody zjonizowanej. Zalety zdrowotne stosowania takiej wody znajdą Państwo w naszych artykułach. Warto także podkreślić, że dzięki jonizatorom nie będą już Państwo musieli kupować butelkowanej wody mineralnej. To oszczędność dla kieszeni i środowiska. Dodatkowo woda kwaśna i woda z jonami srebra ze względu na właściwości bakterio-, wiruso- i grzybobójcze zastępują popularne płyny do dezynfekcji sanitariatów, podłóg i blatów.

 
 
 
 
Jonizatory wody to więcej niż filtr ! Poza oczyszczeniem wody kranowej z bakterii, azotanów, azotynów i związków ołowiu nadają jej unikalne właściwości, m.in.:
  • wspomagaleczenie m.in. cukrzycy, alergii, hemoroidów, wzmacnia odporność
  • idealne alkaliczne pH, które likwiduje zakwaszenie organizmu
  • optymalne ORP - neutralizuje szkodliwe skutki wpływu wolnych rodników, odpowiedzialnych za powstawanie chorób cywilizacyjnych
  • uporządkowana struktura - lepsza przyswajalność wody
  • woda z jonami srebra i woda kwaśna (martwa) – mają potwierdzone właściwości bakterio-, wiruso- i grzybobójcze

Woda zjonizowana coraz częściej jest nazywana „suplementem XXI wieku”

Modele PTV-KL oraz aQuator Silver to także wygodne, domowe generatory srebra koloidalnego . Dzięki nim wyprodukują Państwo wodę z jonami o odpowiednim stężeniu. "Woda srebrna" zwana "naturalnym antybiotykiem" ma szerokie zastosowanie i jest skuteczna w niszczeniu kilkuset patogenów.
 
 

DOSTĘPNE MODELE JONIZATORÓW: